| aDEeLAa a întrebat:

Are cineva un cont vechi de facebook care nu-i mai trebuie?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Daydream a răspuns:

Am eu!

| aDEeLAa explică (pentru Daydream):

Si vrei sa mi-l dai?batting eyelashes daca vrei iti povestesc si ce vreau sa fac cu el...puppy dog eyes

| Daydream a răspuns (pentru aDEeLAa):

Scrie la adresa de mail lidia.lidia_lidia@yahoo.com si la parola lalafree Poti sa stergi absolut tot! Ce vrei sa faci cu el?

| aDEeLAa explică (pentru Daydream):

Mersi frumosbatting eyelashes vreau sa ma nag in seama cu un fost.:O3 tu mai ai alt facebook? daca vrei vb acolobatting eyelashes

| Daydream a răspuns (pentru aDEeLAa):

Nu,nu am. Ti l-am dat pentru ca mi l-am facut pe ascuns fara ca parintii mei sa stie si ma simt vinovata

| aDEeLAa explică (pentru Daydream):

Mersi frumos :*

| Daydream a răspuns (pentru aDEeLAa):

No problem! :*

| aDEeLAa explică (pentru Daydream):

:*!