| cioacazxc a întrebat:

Aveam un cont de facebook pe o adresa de email iar acum am mai făcut un cont de facebook dar pe acelas email iar acum nu mai pot sa mă conectez la primul cont de facebook. Ce trebuie sa fac pentru a mă putea conecta la contul vechi? Aștept răspunsurile voastre urgent

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Contul ți-a fost dezactivat, dar nici nu cred că mai poți spera la recuperarea lui. În general, ori de câte ori, îți faci un cont nou de FB, nu e recomandat să folosești același email, ori să dai (adică, să repeți) același nr. de telefon, dacă el a mai fost menționat pe un alt cont, fiindcă ți se vor dezactiva automat, toate conturile.

2 răspunsuri:
| Adelaaaaaaaa a răspuns:

Eu stiu ca nu merge daca ai deja pe un cont de facebook un email dupa pe alt cont de facebook sa pui acelasi email. Automat cred ca s-a preluat adresa de pe primul pe al doilea ( s-a inversat ). Incearca sa aflii cu aceeasi adresa de email sau daca ai numarul tau de telefob bagat in datele lor incearca sa bagi in loc de adresa numarul. Dar cum adica cu merge? Ce iti zice?

| cioacazxc explică:

Îmi merge noul cont de facebook dar când scriu parola de la contul vechi îmi spune ca este incorecta. Nu cred ca îl mai pot folosi pe cel vechi.