| Eexzyy a întrebat:

Are voie un profesor sa iti ia sticla de suc din banca? Sunt clasa a 7 a si mi s-a luat de mai multe ori diferite lucruri din banca de catre profesori, si ma intreb daca au voie sa faca asta

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ok ți-a luat sucul și? (nu-mi spune că l-a băut el/ea!)

| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca lipsesc detalii.Ti-a luat sticla de suc in timpul orei? Caci atunci nu se bea si nu se mananca, pentru asta exista pauza de masa, plus celelate pauze mici.

| sammie a răspuns:

Dacă este vorba de sticle de suc goale sau pungi goale da! Dar dacă aveau mâncare în ele nu e prea ok

| blairelovesmusic a răspuns:

Nu, nu au voie.

| AmandinaDragan a răspuns:

Ti-a baut profesorul sucul! Extraordinar!