| MenCool a întrebat:

As avea multe intrebari dar va pun una foarte simpla Atunci cand vedeti un om pe strada (cersetor)de Craciun in ploaie/ninsoare cu piciorul, mana amputata ce simtiti?

6 răspunsuri:
| M3HappyKid a răspuns:

Pai sunt multi eu am vazut isi baga piciorul de la genunchi la talpa in cracu de la pantalon si stau p jos asa am vazut si eu unu i-am dat bani si apoi am mai stat p o banc si vad cum se ridica de jos si isi da piciorul jos...asa cand ii vezisad ti`e mila dar, unii chiar sunt nevoiasi dar uniistraight face doar se prefac

| Happiness_8100 a răspuns:

Durere, si o dorinta puternica de al ajuta.Adica toti acesti prostanati, nesuferiti, rautaciosi stau in cald si bine de Craciun, iar cei fara adapost isi petrec Sarbatorile in frig si ger.Este nedrept! Merita si ei ascultati, ajutati. Mi se sfasaie inima cand vad oameni chinuindu-se asa, si cateodata am impresia ca nici eu nu merit de ce am parte. Celor care sunt in aceasta situatie, le urez toata sanatatea si caldura, dar nu numai lor:*

Craciun Fericit:*

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Tristete ce altcevasad

| IwasHere a răspuns:

Un sentiment de milasad

imi pare rau ca se afla in situatia aceea!

asta simt!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e rrom nimic daca e nevoias ii dau bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bucurie ca nu sunt in locu lui sa moara dracu dar sa nu mor eulaughing