| dulshe a întrebat:

As avea o intrebare, am auzit ca Raluca face curatenie pe TPU( si ii respect decizia), dar eu nu mai am niciun raspuns la intrebarile mele. Din ce poate fi? O fi vreo defectiune de moment?

16 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Mie mi s-au sters toate raspunsurile de azi, nu mi se pare corect.Nu am folosit nici un limbaj neadecvat.Nu stiu ce se intampla.

| maryana5 a răspuns:

Nu e vorba de "curatenie" e vorba ca intrebarile tale nu se mai afla acum pe primele locuri...si sincera sa fiu nimeni nu se uita pe paginile mai vechi la intrebari. Daca intrebarea are mai mult de 10 zile 'vechime' se adauga automat la paginile cu cuvinte cheie.Adica Raluca citeste intrebarile...vede subiectul din ele si le adauga la cuvinte cheie si cine va cauta pe site cuvantul cheie al intrebarii tale o va gasi...altfel nu sad

xoxooo, mary peace sign

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Eu primesc mesaje ca nu stie cine a raspuns la? mea si nu e nimic nou.sad Are iar situl probleme? Si ce inseamna curatenie si care sunt principiile curateniei? Dar metodologia. A inceput sa imi fie drag acest site si nu as vrea sa zbor! happy

| dulshe explică:

Sunt sigura ca meritam o ecplicatie, din raspunsurile mele nu stiu daca sau sters(pentru ca nu mam uitat sa vad) dar la raspunsurile la intrebarile mele chiar erau foarte ok, nici un limbaj incult, si pe deasupra erau scrise si corect(Adik fara prescurtari).

| dulshe explică:

Sunt sigura ca meritam o ecplicatie, din raspunsurile mele nu stiu daca sau sters(pentru ca nu m-am uitat sa vad) dar la raspunsurile la intrebarile mele chiar erau foarte ok, nici un limbaj incult, si pe deasupra erau scrise si corect(Adica fara prescurtari).

| dulshe explică:

@Zbenguici "curatenie" inseamna ca a inceput sa stearga toate intrebarile si raspunsurile care folosesc cuvinte indecente, sau intrebari care nu sunt interesante. Dar toti am obsservat ca ea a sters aproape tot ce a vazut, de exemplu la raspunsurile intrebarilor mele, mi le-a sters toate si era chiar fff decent ce mi-a raspuns lumea de pe TPU. In cateva cuvinte, nici noi nu stim ce se intampla.

| Mya a răspuns:

@crissu, toti suntem in situatia asta! Toate raspunsurile de ieri si azi au fost sterse...fie ele adecvate sau nu! Posibil sa fie o defectiune...in tot cazul, cred ca meritam o explicatie!

| Mya a răspuns:

@lorely, eu de exemplu, azi ti-am rasp la ultima intrebare si mai erau cateva rasp inaintea mea, dar acum vad ca numai e niciunul!

| Mya a răspuns:

@casperboyy, raluca este admin TPU.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Pai, singura solutie pe care o vad este sa asteptam pana termina de "varuit" si pe urma ne dumirim si noi.

| LoryM22 a răspuns:

Si eu am observat ca nu prea mai raspunde nimenisad

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Mda...cred ca dintr-o eroare Raluca a sters toate raspunsurile la intrebari... e pacat... sper sa se poata remedia! Ralucaaa... te asteptam cu lamuriri.crying

| casperboyy a răspuns:

Cine e Raluca?

| yuly_6695 a răspuns:

Aveti rabdare si nu va mai panicati atat.
Trebuie din cand in cand sa mai faca si curatenie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Curățenia de vară, dar au mai dispărut și întrebări și răspunsuri...
Vom vedea după ce se vor mai așeza lucrurile pe aici.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai gresim... cu totii, nimeni nu e perfect, daca s au sters, s au sters, scriem altele.