| 00Fabian00 a întrebat:

As avea o intrebare, am incercat eu cu iubita mea sa facem un copil, da nu merge, de ce? Ne-am facut si analize si au iesit bine si am 17 ani.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si vrei sa zici ca ti-ai facut analizele special pentru asta? Sau mai bine zis, ce analize, de sange?
Ca sunt sigur ca nu puteati voi sa mergeti sa va faceti analizele la varsta asta special pentru un copil, iar asistenta sa nu zica nimic legat de asta.

Si care e intrebarea, acel "dc" aruncat acolo in mijlocul frazei? Daca se poate sa o numesc fraza.

Dar daca chiar pui "intrebarea" serios (desi putin probabil) (adica chiar deloc probabil), cauzele pentru asa ceva pot fi multiple, perioada fertila, varsta fetei, "analizele" tale.

| Anonima163333 a răspuns:

De ce vreti un copil asa devreme? Multi se lupta sa n-aiba copii la o varsta asa frageda iar tu chiar iti doresti asta!

| Cqarina a răspuns:

Incercati cand veti fi majori sa fie mai legal, zic sa va traiti tineretea, v-as recomanda sa mai stati pana la 20 de ani

| Anonim1225 a răspuns:

Dar de ce dorești sa faci un copil cu iubita ta de acum?