| Totulsprebine a întrebat:

As avea o intrebare. Cum fac sa scriu pe facebook la descriere asa: Se simte atragatoare. se simte speciala sau etc.? Am vazut si nu stiu cum se face. Fundita

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Voi da copy-paste la un vechi răspuns:
Pentru început setează-ţi facebook-ul în limba engleză, "English (US)".
După ce ai făcut asta, intră pe profilul tău şi vezi că atunci când dai click pe "Ce este în mintea ta?" îţi apare un smiley face gri.
Iar după, postezi cu ajutorul acelui smiley-face, ce faci în momentul acela/ cum te simți.

| AnonymousQ666 a răspuns:

Dai jos...jos..foarte jos si in josul paginii iti apare Facebook c 2013 Romana. Dai click pe "Romana" si schimba limba in English US. Acum du-te sa scrii ceva acolo..iti va aparea un emoticon.dai click si iti apare. feeling, watching, reading ...etc, da-i la feeling si alege ce doresti happy

| ZuzuBubulina01 a răspuns:

Te duci la "setarile contului" te duci la limba si dai la English nu conteaza care din toate alea. Apoi du-te la stare si iti arata o fata zambitoare si dai acolo " Feeling sad/happy etc etc "
Sper ca te-am ajutat. Pup :*.

| Totulsprebine explică (pentru ZuzuBubulina01):

Dar as vrea sa imi apara in romana cum ma simt