| melania_2914 a întrebat:

As avea si eu o intrebare... Voua de ce va este cel dar cel mai frica?

Răspuns Câştigător
| Maria002 a răspuns:

Hey! Deci in primul rand de Dumnezeu si in al doilea de moarte pentru ca se va termina viata asta asa cu bune si cu rele dar minunata si unica in felul sau
Tie de ce tie frica?

6 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

happy Pai in primul rand toti ar trebui sa le fie frica de Dumnezeu big grin mie, mi-e frica doar de atat

| Larisa a răspuns:

De mine insami,de propriile mele reactii in anumite sitatii, si de Dumnezeu, atunci cand gresesc.Tie?

| elizabeth a răspuns:

De caini

| herbalist a răspuns:

De dentist:-ss

| Etelca a răspuns:

De animale. Exemplu:paianjeni,(orice insecta,in afara de buburuze), cainii de pe strada, de mama(uneori) etc. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi este frica si de dumnezeu dar din lumea noastra sa fiu ingropata de vie!straight face