| Mariutz a întrebat:

As dori cel mai dureros si trist mesaj de despartire va rog sad

3 răspunsuri:
| Pitic a răspuns:

Hm
daca iti doresti sa impresionezi pe cineva cu un astfel de mesaj, corect ar fi sa fie din mintea ta sa spuna ceea ce simti tu nu ce zicem noi pe aikia.

Oricat de mult as incerca nu te pot uita si nici nu vreau sa te uit dar...viata ta s-a schimbat a aparut un ingeras in viata ta, ai ce eu mi-am dorit si imi doresc din tot sufletul dar nu pot.Totul este diferit pentru tine acum ai un motiv in plus sa fi fericit si ma bucur pentru tine.
Nu mai pot face nimic sa te am langa mine lucru pe care mi l-am dorit mereu stiu ca te-am pierdut definitiv dar iubirea mea pentru tine va fi vesnica, tu esti cel care m-a invatat ce inseamna iubirea adevarata si de aceea nu pot da totul uitari, sentimentele mele pentru tine au fost sincere si asa vor ramane mereu.TE IUBESC!

| anitza2000 a răspuns:

"Nu mai vreau sa fim impreuna" scurt si la obiectwinkingdaca vrei cel mai durerosbig grin

| Rebela983 a răspuns:

Incearca sa cauti aici www.ymstatus.com sau www.statusuri.ro sper ca te.am ajutat...:-* fundita? :D