| AdelinaAdee a întrebat:

Aş dori să îmi achiziţionez un telefon Allview p5, păreri? Să îmi iau Allview p5 sau Huawei y300?

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Părerea mea este că ar trebui să-l cumperi pe cel care îţi place ţie şi să nu ţii cont de preferinţele altora că doar tu vei folosi acel telefon. Totuşi ca să-ţi răspund la întrebare, eu dacă aş fi în locul tău aş alege ALLVIEW-ul.

Numai bine!

| Mariiam a răspuns:

Huawei, pentru că piesele sunt comune cu cele ale Samsungului iar cele două mărci de telefoane sunt înrudite. Allview este companie românească, nu sunt adepta, e ca şi cum mi s-ar oferi la acelaşi preţ un Golf şi o Dacie, şi-aş alege Dacia.