| Crissylici0us a întrebat:

As dori sa imi cumpar si eu un iPhone 3GS sau 4 big grin. Are vreunul din voi de vanzare happy? Si ce pret? happy nu vreau sa fie second hand.sau daca e sa nu fie prea uzat happy FUNDA! pentru cea mai buna oferta

3 răspunsuri:
| Crissylici0us explică:

Draga, nu m-ai ajutat deloc! happy asa ca gura mica.am auzit si eu de okazii...nu m-am nascut ieri happy

| tony98 a răspuns:

Cauta pe okazii.ro! FUNDA?

| tony98 a răspuns:

Ba daca zici ca dai funda dai! ca ti-am zis sa cauti pe okazii.ro si daca gasesti iti faci cont si comanzi.astai care ziceti ca da-ti funde si nu dati sunteti chiar ********