| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi raspundeti la urmatoarea intrebare:
-ce liceu ar fi mai bun de urmat ca dupa terminarea studiilor liceale sa pot urma facultatea de medicina.
-pe ce materii ar trebui sa ma axez pentru a avea o cunostinta in acest domeniu(medicina)

2 răspunsuri:
| Marry:X a răspuns:

Buna. Si eu sunt in aceeasi dilemahee hee. Axeaza-te pe biologie, chimie si fizica deoarece daca te duci la Bucuresti se da examen si la fizica. Poti sa te duci la liceu pe profil al stiintelor naturii. Pa pa:*

| www a răspuns:

Biologie, chimie, ar fi bine sa mergi la mate info.