| kermit a întrebat:

As dori sa merg la un fel de concert pe 10 iunie la arene. am bilet dar mama nu m-ar lasa...si nu stiu ce sa ii zic ca sa ma lase ceva gen sa dorm la o prietena? dar tocmai m.am certat cu fata cu care planuisem chestia asta. ce solutii ar mai fi? va implor ajutati.ma. dau voturi si FUNDA la raspunsul salvatorhappy

4 răspunsuri:
| liiifeiispiiink a răspuns:

Buna!
Du`te si impaca`te cu prietena ta daca chiar vrei sa mergi la acel concert.(asta daca nu vrei sa o iei si pe mama ta).
Pa, pa. Sa va distrati!winking

| kermit explică:

Am uitat sa specific...mama nu vrea sa mai auda de acea prietena ... o problema personala

| kermit explică:

Am uitat sa specific...mama nu vrea sa mai auda de acea prietena... o problema personala

| Alexandra_8558 a răspuns:

Spune-i ca vrei sa mergi la cabana.sau ceva de genu, sau este ziua unui prieten/unei prietene:*. bafta:*