| anonim_4396 a întrebat:

TPU am nevoie de ajutor! Cum o pot convinge pe mama sa ma lase sa merg la strand cu o prietena? La inceput a fost de acord, dar azi m-am certat cu ea, si a zis ca nu ma lasa sa merg drept pedeapsa, cum as putea sa o conving sa ma lase? crying va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| php a răspuns:

Spune`i ca deja i`ai spus prietenei tale ca te lasa sa mergi si ca poti sa ii spui ca nu te mai lasa.straight face Spune`i ca daca ea considera ca meriti sa te pedepseasca sa o faca in alt fel dar sa te lase la strand.happy

1 răspuns:
| White13 a răspuns:

Multumesc de raspuns kiss imi pare rau ca nu pot sa dau funda sad a functionat kiss