| Deya13 a întrebat:

As dori sa stiu care este varsta medie la care as putea sa ma fac reprezentant AVON si care este suma de bani care o castigi pe luna[ cu aproximatie] Ofer fundite! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| msonegirl a răspuns:

Te poti inscrie tu, personal doar daca ai peste 18 ani, insa daca nu ai poti face pe numele mamei tale, sau pe numele unui major (peste 18 ani).

Suma pe care o poti castiga depinde de vanzarile pe care le faci pe campanie (poti avea si 2 campanii/luna). Discountul este de la 10% la o comanda de minim 99, 9 RON si poate ajunge pana la 35%. Cu cat aduci cat mai multi reprezentanti la AVON, castigurile tale cresc si devii leader avon.

Cu banii castigati, iti poti comanda produse sau ii pastrezi. Acestia reprezinta diferenta de bani pe care o strangi tu de la clienti si factura happy Deci poti castiva peste 10 lei pe campanie.

Deasemenea ai produse la pret special special pentru reprezentanti, iti poti cumpara mostre s. a., sau poti castiga cadouri.

Have fun!

8 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Eu stiu ca 18, dar am colege si de 15 si 16 ani care sunt.Referitor la bani depinde cat de mare ai comanda, daca faci comanda mare primesti mai mult, daca nu ai comanda de o anumita suna nu primesti nimic sau doar un produs.

Răspuns utilizator avertizat
| bellekamms a răspuns:

Msonegirl, comanda minima nu este de 99, 9 lei ci de min 110 lei.La o suma mai mica de 110 lei nu ai nici un discount, iar la o suma minima de 110 lei discountul este de 15%.

Uite Deya 13 iti dau grila de comisionare si poti sa-ti faci si singura calculele:
0-109. 99 lei 0%
110-259. 99 lei 15%
260-389, 99 lei 20%
peste 390 lei 25%
peste 550 lei 30% + daca ai in prima campanie de la inscriere o cmd de min 130 lei primesti discount la brosuri si un ghid Avon pentru internet
daca in a doua campanie de la inscriere ai o cmd de min 170 lei primesti cadou un parfum perceive, reducere la brosuri, si un set planet spa format din 4 produse la 30 lei
La a treia camp de la inscriere daca ai o cmd de min 210 lei, primesti agenda Avon cadou si un set make-up la 28 lei format din un fard de pleoape in 4 culori, un rimel si un ruj
la a ptra camp de la inscriere la o cmd de min 270 lei primesti un ceas Avon cadou.
In afara de acestea, intri in programe ce cuprind premii, avem multe programe motivationale ssmd.
Daca val de cmd e mica si castigul, evident, e mic. Daca vrei sa afli mai multe da-mi un mesaj privat. Pupici si multa bafta!

| bellekamms a răspuns:

Mai mult de atat ce ai mai putea sa adaugi?(pentru avon).

| criss10 a răspuns:

INSCRIU REPREZENTANTI; INFINITY:cosmetice, parfumuri, bijuterii, textile, detergenti, electice, electronice, papetarie, art. uzcasnic, imbracaminte.comisioane 15-30%, livrare prin curierat.Vizitati catalogul on-line http://www.infinity-trade.ro
E-BIJU-o bijuterie este mereu un cadou perfect.
catalog www.ebiju.ro
AVON-catalog on-line www.avoncosmetics.ro

Pentru relatii suplimentare trimite mail la adresa raceancecilia@yahoo.com
Rog seriozitate.

| ghetuvictorita a răspuns:

Eu sunt lider oriflame si caut fete care sa fie reprezentanti, de fapt mie imi place mai mult sa spun ca , caut fete care sa isi faca card de fidelitate prin care pot cumpara produse oriflame cu reducere intre 23 si 40%, mai ales ca se dau niste cadouri pentru noii inscrisi. Nr meu este 0761342716 sau mess serbanvictorita@yahoo.com my.oriflame.ro/viky , calalog curent, urmator jos in dreapta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei te astept cu un add la andrushka92_86 si te ajut cu orice nelamurire care o ai despre avon

Răspuns utilizator avertizat