| quasi a întrebat:

DAU FUNDA!

Site-urile cu filme/seriale care au DMCA sunt legale? nici nu mai stiu care site-uri sunt legale si care nu...(in afara de voyo). Acolo unde scrie DMCA scrie ca nu ai voie sa descarci ce e pe site, cea ce inseamna ca e un site legal nu? daca nu sunt legale ar fi ca si cum hotul ar cere sa nu fie furat.De asemenea un link cu un site cu filme/seriale(LEGAL) imi puteti da?)in afara de voyo(are prea putine filme si seriale).

Cel mai bun si detaliat raspuns primeste funda

1 răspuns:
| 怕序 a răspuns:

Pentru inceput intri pe www.cinemagia.ro pentru a vedea ce filme au mai aparut si daca sau publicat si dupa aceea intri pe www.filmehdonline.biz sau www.filmenoi.co sau www.filmealese-hd.net si mai sunt si alte siteuri doar scrii ceva de genul filme online sau filme hd online si iti da o sumedenie de siteuri daca consideri ca merit funda iti multumesc mai detaliat nu pot