| marina1253 a întrebat:

As dori si eu sa-mi pun un film pe telefon si am auzit ca exista un program care comprimeaza filmele pentru telefon. Imi puteti spune si mie care este acest program si unde il pot gasi?

Răspuns Câştigător
| ares8 a răspuns:

Sunt multe programele de acest gen, dar cel mai complex si mai bun e "Any Video Converter". Eu numai cu el lucrez de multa vreme si e extrem de util in multe chestii (vei vedea si tu daca il alegi), poti converti orice fisier in orice format! eu numai cu el mi-am convertit videoclipurile si filmele pentru mobil.
Succes!