| Bishop a întrebat:

Vreau sa-mi bag niste filme pe telefon, bineinteles dupa ce le transform in 3gp sau mp4. Dar, vreau si subtitrarea, si pentru asta imi trebuie un program care sa lipeasca subtitrarea de film. Imi puteti spune un asemenea program?

4 răspunsuri:
| perla a răspuns:

Tu baga-ti filmele ca vin eu si ti le traduc

| iRS a răspuns:

Foloseste MediaCoder
http://www.mediacoderhq.com/mirrors.htm?file=MediaCoder-0.7.3.4625.exe

setezi la video MP4 [bitrate cat iti duce telefonul, incepi mai intai cu 1000kbps], container MP4, audio LAME MP3 apoi te duci la Subtitle si selectezi subtitrarea dorita.
Convert si gata :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu programul de transformi filmele in mp4

| katana23 a răspuns:

Sincer,nu merge imi da eroare cand pun subtitrarea.