| FaNR0B3rt a întrebat:

As dori si eu sa propuneti un film de Comedie: Actiune: 2011-2012 care pot s ail vad si care v-a placut cel mai mult Dau funda la primele 2 filme care imi plac deci sa fie ceva sa nu te faca sa te uiti cat timp mai este din film.

Răspuns Câştigător
| georgeggg a răspuns:

Uita-te la 21 Jump Street serios n-are cum sa nu-ti placa e super comedie.

4 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Habar nu am din ce an sunt dar iti recomand:-Ace Ventura(comedie). Crede-ma, am ras la el:)).
-The Shaggy Dog.
-Mr. Popper's Penguins.
-Clasicul Mr.Bean.
Si am din 2011:
1. Crazy, Stupid, Love.
2. Bridesmaids
3. Cedar Rapids
4. Our Idiot Brother
5. 30 Minutes or Less
7. Horrible Bosses
8. The Guard
9. The Hangover Part II
10. Paul

Sau iti poti alege de aici:
http://digitaldreamdoor.com/pages/movie-pages/movie_comedy.html

O zi buna si pace in suflet!:D

| Bluu08 a răspuns:

Uita-te la The Hangover 2 sau la The Dictator, nu prea e actiune dar e comedie bestiala.

| alex161090 a răspuns:

Actiune:''I AM NUMBER FOUR'';''THOR''; THE MECHANIC MOVIE'';''FAST and FURIOUS FIVE''; ''DEATH RACE 2 '';''GREEN LANTERN'' astea le-am vazut eu in ultimul timp si mi-au placut niciunul nu este mai vechi de 2011

| FaNR0B3rt explică:

In seara asta ma voi uita la Filmul The Hangover 2 si la Jump Street si care imi plac mai mult primiti funda