| Bogdana a întrebat:

As dori si eu un program gratis de facut videoclipuri, ati putea sa-mi dati url site-ului sau sa-mi spuneti macar numele...nu mai am windows movie maker

Răspuns Câştigător
| ViVi a răspuns:

Instaleaza windows movie maker din nou eu cred ca e cel mai super dar incearca VideoDub sau sau proshow gold http://www.megaupload.com/? d=N0T7J0S6

6 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Incearca Proshow gold... e foarte bun...sau daca vrei altceva poti incerca si Picasa3. E un program in care poti si sa editezi poze si sa faci filmulete...insa mie mi-a placut mult proshow gold...vezi tu care il alegi kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wiev optic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa il instalezi iar daca iti oloseste atat de mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca proshow gold sau photoToFilm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerca proshow gold sau photoToFilm.