| 102030401234 a întrebat:

Aș dori un mesaj de la multi ani pentru cea mai buna prietena. Funda

Răspuns Câştigător
| Gino_Giuseppe_1988 a răspuns:

Calcatear trenul fericirii, traznitear fulgerul iubirii, inecateai intr-un lac de sanatate, sati cada in cap un sac de bani si desigur la multi ani

2 răspunsuri:
| Mandeliu a răspuns:

Daca chiar este cea mai buna prietena compune tu un mesaj de la multi ani, in care iti exprimi tot ce simti pentru ea.Nu iti fie rusine, va aprecia mai mult ca sigur gestulwinking

| Denisa_Alexandra_2001 a răspuns:

Daca i-ai scrie tu unu ar fi deep dar m-ai prins intr-o stare bună si am eu unu doar că trebuie să-l editezi.

Măi, măi.
Astăzi este ziua ta incep prin a-ti spune că mă bucur tare mult că te-am cunoscut și că suntem prietene''. Sper că de ziua ta să ai tot ce-ți dorești, sper să fii fericită, iubită și in principal sănatoasa!