| Maria_Calin_1991 a întrebat:

As dori un mesaj catre o prietena falsa
as dori ca in mesaj sa spui k ea ma baga in seama cand are nevoie de mine

5 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Mai bine nu ii spui nimic si faci si tu exact la fel ca ea.

| AirănMeidăn a răspuns:

ahahahahahhah ce amuzanta esti

| Axys a răspuns:

Duşmanii lui Dumnezeu sunt întotdeauna falşi prieteni ai omului. :P

Mă pot încrede mai mult în duşmani cinstiţi decât în prieteni falşi.

Am prieteni falşi, dar măcar duşmanii sunt pe bune.

Şi printre cărţi sunt prieteni falşi; e bine să ştii să-i deosebeşti ca să te fereşti de ei.♠ ♣ ♥ ♠ ♣

✈ Mai multe gasesti aici! sunt foarte interesante! si sper ca am ajutat :D

http://www.citatepedia.ro/index.php?p=2&q=prieteni+falsi&r=s

̿ ̿ ̿̿̿̿̿’̿’\̵͇̿̿\=(•̪●)=/̵͇̿̿/’̿̿ ̿ ̿ ̿ ̿

| Elia13 a răspuns:

Buna,aici ar trebuie sa scrii tu ce simtiwinking si ce crezi despre acea persoana, tu o " cunosti " mai bine decat noiwinking

| Maria_Calin_1991 explică:

Dau funda