| Irina19 a întrebat:

Buna TPU.Maine plec la un restaurant cu ocazia zilei de nastere a unchiului mamei. E posibil ca in fata la toata lumea il voi felicita(la microfon). Implineste 60 de ani, e un om bogat, si de aia acolo vor fi si rude dar si oameni de afaceri.Va rog mult de tot sa ma ajutati cu o chestie:cum l-as putea felicita, ce cuvinte sa-i spun? Ce sa-i urez? Vreau ca lumea de acolo sa aiba o impresie buna despre mine.

Va multumesc mult de tot, si sigur ca dau si

Răspuns Câştigător
| KlaudyaAddha a răspuns:

"Ne-am strans astazi in acest restaurant pentru a-i ura domnului {numele lui} o zi plina cu bucurii.Si-a petrecut ultimii ani muncind si avand grija de familia lui, si de aceea eu il admir si vreau sa-i urez un calduros.Nu exista om mai respectat si iubitor ca el.De aceea toata lumea ar trebui sa-l ia ca pe un exemplu fericit.Noi,toti cei din sala,te iubim si te respectam, {numele lui}. Va multumesc, o zi minunata in continuare!"
Sau ceva de genul asta, depinde in ce relatie esti cu el.Succes maine!