| Alee_9909 a întrebat:

As vrea sa dau in clasa a noua la mate info.Imi puteti spune cate ceva despre acest profil cum ar fi materiile? Daca dau la mate info bacul la ce o sa-l dau? funda pentru cel mai bun rasp

Răspuns Câştigător
| Nirvana a răspuns:

E greu. Foarte greu. Dar din moment ce iti place matematica nu cred ca o sa intampini probleme. La bac o sa dai M1, adica o sa dai bacul la nivelul cel mai dificil. Oricum nu iti face griji ca o sa te descurci daca o sa te tii de carte. happy

2 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna si eu m-am inscris tot in clasa a 9 a la acelasi profil si sunt confuza

| ioanaabt a răspuns:

Sincera sa fiu, e foarte dificil. Dar cum a zis si Maura, daca iti place, nu ai de ce sa te ingrijorezi. si in ceea ce priveste bacul, nu se stie exact la ce si la cate materii vei da. dupa cum ai observat, bacul s a schimbat aproape din an in an.