| anonim_4396 a întrebat:

Aș vrea sa fac un blog sau o pagina despre viața unei țigăncii foarte diferite si despre trăirile ei...dar nuprea am vazut genul asta de pagini credeți ca ar avea succes?

5 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Pe langa faptul ca blogul va fi diferit fata de alte bloguri si sincer eu mi m dorit sa vad bloguri diferite.

Si ca sa te incurajez pot spune ca am singurul blog dedicat recenzilor manga. Asa ca cu' curaj!

| sierra1 a răspuns:

"viața unei țigăncii foarte diferite " - dacă scrii ceva interesant și CORECT gramatical, ai avea o șansă

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Desigur

| Dana2103 a răspuns:

Da

| CosminaAndreea03 a răspuns:

De ce nu? E ceva nou si poate stârni interes