| Dede12345 a întrebat:

As vrea sa fac un desen in creion, usor pe foaie A3 cu natura statica in care sa fie evidentiat volumul, dar n-am nici o idee. Am nevoie URGENT de ceva idei. Apropo eu sunt clasa a sasea si as vrea sa fie un desen ceva mai usurel big grin. Merci happy Desenul care imi place cel mai mult va primi FUNDA! big grin

Răspuns Câştigător
| KimNaNa17 a răspuns:

Ceva gen : https://www.google.ro/......ps?/search stiu exact ce poti tu sa faci si spre ce parte ai inclinatie, dar sper sa te ajute :D

| Dede12345 explică (pentru KimNaNa17):

Char m-au ajutat mult, nu aveam nici o idee, nu imi venea in minte ce sa caut pe google si ce pot sa spun este MERSI happy

5 răspunsuri:
| Nudamnume a răspuns:

Eu cand desenez(ca ma pricep) inchid ochii si imi las imaginatia mea colorata sa creeze ceva, un tablou, un obiect....cand incep sa desenez imaginea din minte apar alte idei, si imaginea se imbogateste. Sper ca te-am ajutat.

| Dede12345 explică (pentru Nudamnume):

Merc, dar eu nu prea le am cu '' imaginatia '' daca pot sa spun asa laughing

| Nudamnume a răspuns (pentru Dede12345):

:)) https://www.google.ro/......ps?/search asta te ajuta? :)

| Briana0201 a răspuns:

Pai.poti face mai mulți pomi si acolo multe animale si sa fie foarte colorat