| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ii ajut si eu pe parintii mei cu plata pentru facultate si chirie etc, cum pot face niste banuti macar online? Nu pot lua un job sau un part time ptc nu-mi permite orarul.

3 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Incearca sa reduci cheltuielile, pe cat posibil... de exemplu, nu lasa lumina aprinsa la bucatarie cand nu esti acolo, nu iti cumpara ceva de care nu ai nevoie doar pentru ca e dragut etc Cu job online, mai greu, ca sa fie si ceva serios. Also, incearca sa iei bursa, daca se poate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

| Raniaa a răspuns:

Dacă vrei să-i ajuți chiar așa de mult, învață mult și bine, pentru a trece la buget.