| FlowerPower69 a întrebat:

As avea o intrebare in legatura cu INM. Am inteles ca cei care sunt cursanti primesc o bursa. Care e valoarea acesteia? Este destul cat sa te intreti? Daca nu cam cat de incarcat este orarul cursurilor? Iti permite sa mai ai un job part-time?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cursantii de la INM primesc o indemnizatie foarte buna, egala cu salriul unui judecator sau procuror stagiar, in prezent peste 8.000 de lei brut, asa ca este destul pentru un trai bun.
Nu poti avea alta slujba, este interzis aceasta.