| Dede_8276 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar si eu un samsung corby.stiu ca au trecut vremea lor dar mi se par f dragute.ce credeti?sunt bune?de obicei dau multeee multee sms...oare se va strica touch-ul?

3 răspunsuri:
| pinkqueen98 a răspuns:

E supeer:Xhappy.Nu se striicaoh go on.E cel mai rezistent touch`happy.si merge super usor:O.Eu mi-am cumparat deodata cu varamea[ea si-a luat Samsung hello kitty si eu corby] si al ei e deja zgariat.si crede-ma si eu dau la sms-urii!

| hunterpainting a răspuns:

Daca il iei pentru sms ia-ti corby txt

| iubaretulcata a răspuns:

Buna chiar ti-l recomand este belea se misca repede este de adolescenti am avut si eu ti-l recomand intra pe okazii.ro fa-ti cont si o sa gasesti o gramada de telefoane ieftine si in plus poti negocia pretul cu vinzatorul vezi ce cumperi si poti sa scoti pretul bun de la vinzatori. sincer daca vrei un tel ia-ti Samsung mini este mic mai nou si ieftin se misca si mai repede si are tot ce vrei pe el...este belea sau un Samsung fit uitete aici am eu unul la vinzare are tot ce vrei pe el asta ca fat divers...http://www. okazii.ro/catalog/111871657/Samsung-galaxy-s5670-fit-nou-nout-cu-garantie-germanos.html bafta iti doresc tot binele din lume