| En3Rgi a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un aparat foto in rate cu card avantaj.

Imi poate spune cineva cum se face acel card? Si ce imi trebuie pentru el? Am inteles ca trebuie sa ai minim 3 luni de munca pentru a lua in rate, eu am doar o luna si as vrea sa il cumpar de acum daca este vreo varianta.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru a lua un imprumut bancar sau un credit de la un magazin trebuie sa indeplinesti urmatoarele conditii:
- varsta minima de 18 ani impliniti
- adeverinta ca esti salariat cu minim 12 luni lucrate in aceeasi companie.

| En3Rgi explică (pentru Violleta2022):

12 luni? Cum esti campionul zilei cu raspunsurile astea? Ce jalnic laughing Daca nu ai de gand sa ajuti mai bine taci.