| Dede_2314 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un Iphone. Ce parere aveti despre Iphne? Fonda!

Răspuns Câştigător
| rhadan a răspuns:

De care vrei sa iti iei? Eu am Iphone4 si iti spun ca e cel mai super telefon ai o gramada de aplicatzii gratis i super. Pozele ies cool, ai si HD ce sa mai zic? E la moda...cand vezi ca se uita toti la tine ca ai Iphone4 asa... daca iti iei cumpara-ti si folie fata-spate sa nu ti se zgarie si o husa sau daca vrei ia-ti un Iphone5 cand apare pe piata si vezi ca nenorocitii astia cu Samsung o copiat Iphone perfect, bine macar ca i-au dat in judecata ca Samsung Galaxii 2 e Iphone4 varianta lor

3 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Telefonul e bun.Dar bateria e slaba, avand atatea functii cam 2-3 zile tine. Daca l-ai scapat papa telefon.Mai bine iti iei ceva mai tapan.

| allllll a răspuns:

Eu am avut iphone 3 si e cam najpha. adica e fain ca aren multe aplicatii, poti sa-ti iei orice husa.dar pozele nu ieseau bine si mai erau si alte dezavantaje.

| lAl_9338 a răspuns:

eu am iphone.e un tel f tare.mi.a plaqt mult.dar.in buc pierdeam mai tot timpul semnalul.receptiona f chiar extrem de prost semnalul(Orange).mai erau situatii in care aveam tel deschis iar cei care ma suna ii zicea ca este inchis.de fite este numai bun dar la un moment dat te plictisesti de el