| TommoGirl a întrebat:

As vrea sa imi fac prietene noi. De 12-13-14 ani... eu am 13-14. Lasa-ti adresa de mess la privat si as vrea sa fiti de incredere. nu vreau sa las adresa si sa mi-a afle mai multi. adica sa o dati la alti. Dau funda la prima fata draguta si de incredere. Daca nu dati-mi modilitati sa imi fac prieteni noi.:
P.S. SUNT F F SOCIABILA!

Răspuns Câştigător
| AndyDeiu a răspuns:

Nu se poate sparge contul..defapt doar daca ai o parola foarte usoara..adica e aiurea ca la parola sa pui numele tau sau al unui parinte sau al cainelui..si chesti ideastea..Si prietene noi dac vrei numa la tine in scoala sau prin oras dac iti faci o gasca de prieteni si mergeti prin oras..descoperind iti faci prieteni noi..acu prieteni de incredere nu rasar la comanda.tu trebuie sa-ti dai seama daca e de incredere sau nu.si nu iti da toatai ncrederea pe un prieten sau prietena ca dupa aia s-ar putea sa regreti happy

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Poti lasa adresa de mess prin mesaje private. Sper sa-ti gasesti cat mai mmulte prietene.happy

| TommoGirl explică (pentru Mihaela1964):

Si daca nimeresc pe cineva care imi sparge contul sau ceva de genu. Nu prea e o modalitate.