| jakkyjakk a întrebat:

As vrea sa imi fac un tatuaj, ce mi-ati recomanda si unde? Un link cu tatuajul preferat de voi va rog daca se poate! Funda

Răspuns Câştigător
| Catalina990099 a răspuns:

Buna. Iti recomand sa iti faci ceva ce te reprezinta, având în vedere că o sa îl porți toată viața, fără să iti para rau.
Mie una, mi ar plăcea ceva micuț, la încheietura mâinii. Dacă esti băiat ar fi ok pe o mana de la încheietura pana la cot, dar cum spuneam, ceva ce iti place tie!

3 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Eu unul iti recomand sa iti faci un tatuaj daca chiar vrei si daca chiar inseamna ceva pentru tine, daca il faci asa de-a dragul de a-l face si il faci asa sa arate frumos parca il faci degeaba. Vezi ca pe incheietura doare cel mai tare ( si pe pectorali ). Pentru inceput incearca sa iti faci un tatuaj mai mic, nu ca mine care am facut toata dihania de la umar pana la cot ( mana dreapta ) laughing. Uite ce mi-am facut eu : https://imgur.com/a/UoJX8Hf

| Alessandro1243 a răspuns:

Fa-ti un dragon un trandafir și un ceas

| Alessandro1243 a răspuns:

:-)