| ACI_1105 a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon...doar ca nu stiu de care.nu prea stiu ce telefoane au mai aparut. Imi place HTC wildfire stiti cat ar putea fi la abonament de 5 Euro/ luna.
Sau alte telefoane asemanatore.

Răspuns Câştigător
| stefanandrei_1956 a răspuns:

Htc disaer hd e super! Mai tare ca wildfier! Nokia ti-as recomanda ca sunt cele mai bune, dar devin plictisitoare. Iphone 4, 3gs merg bine. dar sunt complicate, HTC hd2 mai e bun. Nu iti recomand LG sau Samsung pentru ca nu sunt rezistente si peste un an incep sa faca probleme. Daca iti alegi Nokia ia-ti un Nokia n-97. fundita?

2 răspunsuri:
| Deea4u_2595 a răspuns:

Lg cookie, LG cookie fresh, Blakberry, Samsung star sunt dragutse telefoanele astea