| AnonimA a întrebat:

As vrea sa imi spuneti ce subiecte sa discut cu prietenul meu adica vorbim pe mess dupa un timp nu stiu ce sa ii mai spun pls dati-mi ideibig grin dau funda:*multe rasp va rog frumos :*

3 răspunsuri:
| Roxynutza_7660 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa afli cat mai multe despre el. Ce ii place, ce nu ii place, ce puncte comune aveti. Daca e mai mare atunci, sa vorbiti despre ce ar vrea sa faca mai departe, de ce ii place acel lucru, daca are si alte variante. Daca sunteti de mult timp impreuna sa vorbiti despre orice, ce a facut, dk la suparat ceva in ziua respectiva, daca poti sa faci ceva pentru el ca sa nu mai fie suparat, sa vorbiti despre orice. big grin

| 202 a răspuns:

Pai in tot deuna sa il intrebi ce a facut si sa dezvolti acel subiect iar daca te intreaba vreodata de ce te interreseaza ii spui pur si simplu ca iti pasa de el :X

si sa nu il intrebi tot timpu
ma mai iubesti rolling on the floor ei nu pot sa sufere asta :X

| crazymarioara a răspuns:

Dupa parerea mea, e normal ca la un momentdat sa nu mai aveti un subiect de discutie, asta daca va vedeti si vorbiti in continuu toata ziua. Ati putea discuta despre ce vi s-a intamplat in ziua respectiva, sa va jucati pe jocurile de la mess, sa mai barfiti despre unul, altul... sunt sigura ca o sa gasiti un subiect comun despre care sa vorbiti.