| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Spuneti-mi si mie niste subiecte pe care sa le discut cu iubitul. Nu ca nu am sti ce sa vb,dar el vrea sa vb numai eu ca pana acum nu prea vorbeam, iar eu nu stiu ce sa ii spun. Daca vorbesc cu altii imi spune :,, cu aia vorbesti cu mine nu vorbesti asa! " si daca vorbesc cu el ce as vorbi si cu aia imi spune :,, ce naiba noi suntem impreuna si vorbim numai despre prostii". Voi despre ce vorbiti cu iubitii?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Madayna a răspuns:

Eu vorbesc cu iubitul meu despre orice, de la povesti din copilarie pana la ce fac in fiecare zi. Nu pot sa-ti zic eu niste subiecte anume pentru ca voi trebuie sa va cunoasteti bine si sa gasiti subiectele voastre, in orice cuplu este diferit.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Funda?
De ce lumea toata zice de funda, nu ma intereseaza, ma fac pe ele!
Daca primesc funda, ma incalzeste cu ceva? laughing

| Moderato16 a răspuns:

Se vede ca esti un borac ....prost crescut laughing)
nu sunt lift nu ma cobor la nivelul tau .....crede.ma e foarte jos laughing) trece si de subsol tongue