| Vanesituca a întrebat:

Ptr inceput bunakiss Deci eu cu un baiat pe care il plac ENORM pot spune chiar ca il IUBESC m-am certat cu el ingrozitor mentionez ca nu am fost un cuplu pana acum si as vrea va rog frumos spuneti-mi cum as putea va rog frumos sa ma bag in seama cu el pe mess deci noi abya daca ne salutam si ultima cearta a fost cam urata x-( Nu stiu ce sa fac VA ROGG mult sa nu dati rasp ca nu e pentru mine sau cevastraight facestraight facestraight face pentru ca nu-mi place ori rasp la intr ori nu mai raspwinkingwinking Va multumesk mult dau fundita pentru cel mai bun si mai lung >rasp:*:*:*:*:*:*big grin< aa dah si am 15 anihee hee si el 16

Răspuns Câştigător
| Dyanita a răspuns:

Buna.Parerea mea este sa nu te gandesti ce scuze sa gasesti ca sa te bagi in seama cu el.Cel mai bine vorbeste direct cu el, deschis. Daca v-ati certat din cauza ta spune-i cati pare rau si ca nu are rost sa va stricati prietenia la o cearta.Si chiar ai putea sa-i spui adevarul ca tii la el poate lucrul acesta va schimba situatie.Cel mai bine este sa incerci explica-i si sunt sigura ca va intelege asa-i cel mai bine.Bafta...winkinghappy

2 răspunsuri:
| Vanesituca explică:

MonkeyLove Intrebarea MEA regulile melewinking

| MonkeyBoss a răspuns:

Vrei raspunsuri lungi si pe placul tau. Sper ca cineva sa ti le dea.
Insa, acest: "pentru ca nu-mi place ori rasp la intr ori nu mai rasp", face ca orice cititor al postarii tale sa nu-ti spuna nimic straight face