| ilincush a întrebat:

As vrea sa-l sun pe baiatul de care imi place(vreau sa-i aud vocea imi e dor de el). Ce as putea sa-i spun?(un detaliu ar fi ca era racit ultima data)

Răspuns Câştigător
| Marry:X a răspuns:

Buna.Il suni si il intrebi daca se simte mai bine dupa ce a fost racit, il intrebi din ce cauza a racit, ce pastile a luat, etc si l-ai putea intreba daca vrea sa iasa cu tine la un suc, sa sarbatoriti„victoria" lui, in lupta cu raceala.Pa,pa.

5 răspunsuri:
| perro12 a răspuns:

Iti trebuie motiv? Ii spui ca vrei sa vb cu el, ce mai face etc happy simplu.
Nu incerca sa-l minti, poate te incurci si este neplacut.

HF

| pasatGeorge a răspuns:

Buna, ce faci? Cum te mai simti?

Si de aici subiectele vin de la sine

| madalinutza01 a răspuns:

Cum te simti? esti bine? sunt putin ingrijorata si cand ii spui ca esti ingrijorata de el isi va da seama ca il placi si ca iti pasa de el...

| madalinutza01 a răspuns:

Intreaba-l cum se simte si spune-i ca esti ingrijorata de el si el isi va da seama ca il placi si ca iti pasa de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ce cred ca ar trebui sa ii zici:Buna ce faci vrei sa ne f... e si iti garantez ca o sa vrea