| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa-l intreb pe baiatul pe care il plac daca si el ma place? Nu stiu cum sa ii spun si tare as vrea sa stiu pentru ca sunt semne cum ca m-ar place si chestia asta MA SCOATE DIN MINTI!

1 răspuns:
| Shontellle a răspuns:

Hahaha! Ce dragut! Pai incepe cu lucruri micute..gen,incepeti sa faceti poze, apropie-te mai mult de el, incepe sa-i povestesti lucruri care te-au marcat si asa mai departe. Daca el intra in jocul tau, e absolut clar ca te place.Lasa lucrurile sa decurga de la sine pentru a nu parea insistenta.Bafta!