| crysty97 a întrebat:

As vrea sa ma angajez la McDonalt, si pentru cei care stiu, cam ce salariu se da daca esti sub 18 ani? sau se pot face angajari?
eu am 17 ani si as vrea sa stiu daca se poate lucra acolo daca n-am 18 ani (am acordul parintilor) si daca da, daca pot sa ma angajez si in timpul scoli si cate ore si ce salar?
Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| AliMiha a răspuns:

Se poate sa te angajezi si la Mc chiar daca nu ai 18 ani. Trebuie acordul unui parinte. din cate stiu salariu nu e mare, undeva la 650 ron. Dar poti avansa si desigur creste si salariu. O zi frumoasa!

1 răspuns:
| orac a răspuns:

Din pacate, nu prea se poate.Trebuie musai sa ai peste 18 ani.In schimb te poate accepta cineva sa lucrezi intr-un magazin..sa asezi marfa la raft.Succes happy