| NevastuicAaA a întrebat:

As vrea sa ma apuc de box sau karate sau... ceva de autoaparare-atac.
Dar nu am timpul necesar pentru a merge la un club si nici nu cred ca sunt.
Vreau ceva cursuri online.
Un link?

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu vei reuși să înveți așa ceva din poze de pe net sau filme, trebuie să ai un antrenor.

| NevastuicAaA explică (pentru Azµre):

Eu ma gandeam la ceva pe youtube, gen cum sunt explicate coregrafiile.

| Azµre a răspuns (pentru NevastuicAaA):

Chiar dacă nu vei ajunge la un nivel, vei ști doar din imagini ce să faci dar în realitate ai fi 0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sportul e sport si bataia e bataie nu uita asta.