| CMaria2 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de vloging, dar intr-un fel imi este frica, deoarece lumea este dura, rea, nu stiu cum va reactiona. Nu as vrea sa ma fac de ras. Un sfat?

Răspuns Câştigător
| Adrian109 a răspuns:

Salut! Iti spun eu din experienta (am avut si eu canal ) ca un lucru e sigur: HAITERI (persoane de care comentează urat injura dau dislike, prin alte cuvinte incearca sa te faca sa renunti.
Eu m-am lasat aveam un canal cu 231 de abonati dar aveam foarte multi haiteri, munceam degeaba.
De muncit o sa ai foarte mult si sa stii ca iti va lua foarte mult timp. Daca nu faci rost de o promovare la inceput o sa fie foarte greu.
Dar merita sa incerci.
Ps trimitem si mie linkul prin msj daca iti faci canal.

| CMaria2 explică (pentru Adrian109):

Am facut un canal, dar inca nu am incarcat nimic laughing

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Persoane care sa critice vor exista mereu ABSOLUT orice ai face. Trebuie doar sa inveti sa nu pui la suflet.
Ca sa eviti astfel de persoane, incearca doar sa ai idei cat mai bune, nefolosite pana acum, si sa le exprimi intr-o maniera cat mai interactiva si interesanta.

| RAY a răspuns:

Nu merita ca e pierdere de timp, ce banii poti castiga, sunt alte modalitati prin care poti castiga pe bune