| laury24 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de vlog dar nu stiu mi-e frica sa nu dau gresi si sa rada toti prieteni si oameni care ma cunosc de mine. Avei vreun sfat sau ceva care mar ambitiona? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-i sa rada, daca altceva nu stiu... oricum, daca iti sunt prieteni adevarati nu rad... poate te critica dar nu rad.
Nu prea ar trebui sa iei in seama parerile tuturor, doar de la persoanele in care ai incredere, pentru ca o sa ai parte si de hateri...
Bafta cu vlogu' si pace!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Daca ai idei bune de prezentat esti charismatic/a, stii sa comunici si sa te faci placuta merita macar sa incerci.