| cristina_vlad a întrebat:

As vrea sa ma schimb, pentru ca imi doresc asta foarte mult, sa devin o alta persoana, mai sigura pe mine, mai increzatoare, mai curajoasa. Cum pot face asta? As vrea un sistem in pasi pentru ca e mai simplu de urmat. Sa spunem mai intai setez niste obiective, apoi actiuni. Nu stiu... ceva care sa functioneze, un fel de program de care sa ma tin. Pentru ca ma voi tine si nu ma voi lasa, imi doresc prea mult.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Există destule video-uri pe Youtube despre asta, mult mai bine explicate dar majoritatea sunt în engleză

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O să ai mesaj privat de la mine după 1 iulie, că acum am un examen greu.