| roberta7087 a întrebat:

De ceva timp mi-am pierdut increderea in mine. Imi doresc sa devin din nou o persoana increzatoare in fortele proprii, cum as putea face asta?
Fundawinking

1 răspuns:
| SerbanSnake a răspuns:

Realizand ca tu esti tot ceea ce ai pe lumea asta. Lumea si realitatea pe care vrei sa o experimentezi si sa o traiesti asa cum vrei tu, pleaca din interior. Recunoaste-ti valorile, accepta defectele si incepe sa lucrezi din interior spre exterior, caci încrederea ta e acolo in tine, trebuie doar sa o recapeti.