| Calin_Postolache_1996 a întrebat:

Am si eu o intrebare, acum am intrat in clasa aXa (10) primul semestru, si vreau sa ma transfer din semestrul al-2-lea la alt liceu in clasa in care am eu mai multe cunostinte deja. Vreau sa stiu si eu daca se poate face acest transfer si ce necesita, adica media din primul semestru trebuie sa fie mai mare, media din cls a9a sau media de admitere din cls a9a? Este vorba despre o mutare de la Filologie la Turism si Alimentatie. Multumesc! FUNDA.

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Indicat e să vorbești cu directoarea/ directorul și să-ți ofere mai multe detalii.