| Lala1992 a întrebat:

As vrea sa merg la sala, am 15 ani si de ceva timp am celulita pe picioare, nu se vede foarte tare doar daca strang, m-am hotarat sa merg la sala.totusi,nu stiu daca voi avea rezultate, iar daca merg cam ce ar trebui sa fac pe acolo ca sa vad rezultatele ( nu vreau aerobic sau de-astea ca ma plictisesc). iar daca fac la aparate. sper sa nu ajung cu muschi foarte mari

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu, du-te la o sala unde este si un atrenor si ei te vor pune sa faci ce stiu ei bine inteles, dar trebuie sa le comunici de ce vrei u sa scapibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte bine.Sa stii ca sunt aparte de muschi si aparate de slabit.Acolo sunt unul sau mai multi instructori care vor stii ce exercitii sa-ti dea ca sa slabesti fara sa faci muschi.
Si eu fac si chiar da rezultate in scurt timp(daca te duci de 3 ori pe saptamana).E in jur de 100 de lei noi.
Si nu e de laughing, ci e bine pentru ati mentine echilibru fizic si pshihic.