| bobo_9667 a întrebat:

As vrea sa`mi cumpar un spray de par de culoare blonda, eu am parul castaniu.si as vrea sa ma fac putin blond.mrg o suvita.ceva.cat ar costa si cat dureaza? credeti ca mi-ar sta bine?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Mereu mi-am facut suvite de toate culorile asa...sa vad cum imi stalaughingun spray costa 7, 5 lei si tine pana te speli pe caplove struckeu imi luam cu putin sclipici in el si imi statea super imi plac mult:*

1 răspuns:
| Brotacelu a răspuns:

Sor`mea mai foloseste spray mov, argintiu si rosu tot asa pentru suvite si da 11 lei/ bucata din Alexandria
In bucuresti nu a mai stat sa caute, de cate ori este sa mergem acasa si nu mai are isi ia de acolo

Deci sa nu mai lungesc vorba... 11 lei