| alexboy a întrebat:

As vrea sa-mi vopsesc parul un mov sau un albastru eu il am saten.Am auzit de spray pentru par care dureaza pentru putin timp dar nu stiu de unde sa-mi iau decibig grine unde as putea sa cumpar?
Cat ar costa?
Ce am mai citit pe net am auzit ca este si la farmacie:Este adevarat?
daca ar fi ar fi foarte bine

Răspuns Câştigător
| Adya20 a răspuns:

Simplu, daca nu in farmacii atunci in sir, idm sau unirii! Daca esti alex inseamna ca inainte ti se spunea kidu. oricum diferenta intre nuantator si spray este ca sprayul se duce la prima spalare iar nuantatorul dupa cateva spalari, deci te tine mai mult.am facut scoala de hairstilisti timp de 5 ani si am lucrat in salon, daca ai intrebari te pot lamury lasand mesaj privat

8 răspunsuri:
| alexboy explică:

Dar care este diferenta intre nuantator si spray?

| alexboy explică:

Dar care este diferenta intre spray si nuantator?

| SuperLover a răspuns:

Hmm. la farmacie slabe sanse. Dar se gaseste cam peste tot. Dar spray-ul nu e cea mai buna varianta. De ce nu incerci nuantator? Este nuantator de la Londa care dureaza pana la 10-12 spalari si costa intre 5 si 10 lei. Sau mai este si de la Kallos, care are un recipient ca cel de sapun lichid - tine cam pana la 5 spalari. Le poti gasi la orice magazin care are si raion de cosmetice, de ex, cel Londa se gaseste la Sel Gros si Kallos la Kaufland.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey. daca tu esti Alex inseamna ca inainte aveai o porecla gen Kidu.tongue whatever daca esti uh atunci te stiu iar in legatura cu intrebarea ta gasesty si spray nu doar la farmacie, aproape peste tot, incearca in idm si in sir.stiu ca este mai departe de tine ca zona sau in Unirii! Iar in cazul in care vrei sa te vopsesti.ca sa-ti iasa culorile dorite se face doar pe un blond foarte deschis, acum depinde daca vrei suvite sau tot headullaughingIn fine, daca ai si alte intrebari lasa mesaj privat, am facut scoala de hair stilisti so daca ai intrebari te pot lamury! Inca ceva diferenta intre nuantator si spray este urmatoarea, spayul se duce la prima spalare iar nuantatorul treptat dupa mai multe spalaritongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Violet de gentiana da trebuie decolorat si se ia

| stickere a răspuns:

Salut! AI INCERCAT STICKERELE PENTRU LAPTOP?
Eu am incercat, sunt la al3lea pe laptop. dupa ce il dezlipesc ramane foarte putin

lipici, pe care il curat cu spirt.ramane impecabil... oricum e bun pentru ca ofera un aspect

placut dar si protejeaza de zgarieturi.kre e interesat de stickere la pretul de 25 lei

(cele mai ieftine de pe piata) la comanda cu ce imagine vreti sau alegeti din galeria mea

contact id: nikelino6@yahoo.com

http://www.okazii.ro/......sebite-la-

comanda.html

Răspuns utilizator avertizat
| valeria_1342 a răspuns:

Buna! aceste sprayuri se gasesc in magazine. nu costa foarte mult. de exemplu de duci l un magazin de produse de par ceri si tu un spray de colorat parul.