| Lyndsey a întrebat:

As vrea sa-mi ocup timpul cu activitati benefice, adica sa nu pierd timpul degeaba. As vrea sa ma informez despre un subiect anume, dar nu ma pot hotari despre ce, nu imi vin idei momentan, adica totul mi se pare plictisitor. laughing Ciudat, pentru ca de mult vreau sa am timp sa pot sa caut ce ma intereseaza.
Deci, stiti cateva subiecte interesante despre care sa caut informatii? Sau link-uri, site-uri? Multumesc anticipat! :d

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca vrei sa faci un bine inscriete ca voluntar la crucea rosie, nu primesti salariu dar poti sa te bucuri ca faci ceva benefic unor oameni cu situatii materiale precare, daca ai B scos te pun sa conduci dubita, sant multe activitati de facut in cadrul lor si mai lasa PC deoparte.

| Lyndsey explică (pentru mgtow):

Am doar 16 ani.

| mgtow a răspuns:

Se pot inscrie minorii de varsta ta.

| Vully a răspuns:

Apuca-te de un sport, gen fotbal sau volei. happy